מה מספר הבית שלכם אומר עליכם?

גליה פונדק מעריב NRG
זהירות תיאולוג! Brian, cc-by

זהירות תיאולוג! Brian, cc-by


"בתחילה אנחנו מעצבים את ביתנו ואחר כך ביתנו מעצב את גורלנו", אמר ווינסטון צ'רצ'יל. ותורת הפנג שואי אומרת: גם מספר הבית שלכם יכול להשפיע על גורלכם, אושרכם ומצבכם הכלכלי. מומחית הפנג שואי גליה פודנק מגישה מדריך קצרתורת הפנג שואי מלמדת כי ישנם שלושה פקטורים המשפיעים על גורלנו כבני אדם: מזל אדם, מזל שמיים ומזל אדמה. על שני המזלות הראשונים אין לנו שליטה, שכן מדובר במגוון משתנים שנקבעים טרם הולדתנו וכוללים את המפה האסטרולוגית איתה הגחנו לאוויר העולם, הקארמה שלנו וכן הלאה. מזל האדמה כולל את ביתנו, את הנוף שמקיף אותו ואת עיתוי בנייתו. ולכן על מזל האדמה יש לנו שליטה מלאה.

אספקט חשוב בנושא מזל האדמה הוא הקשר בין בחירת בית ומספרו לאיכות חיי דריו. מספר הבית מעניק את איכותו השלילית או החיובית לבית ולדייריו. כאשר מספר הבית מכיל יותר מספרה אחת יש לצמצמו לספרה אחת. למשל בית מספר 18: 1+8= 9. למספר הדירה לעומת זאת אין כל חשיבות.

ישנם מספרים שיתמכו בכם ויכניסו לחייכם מאסה קריטית של הרמוניה ויופי, ישנם מספרים שיעניקו לחייכם פוטנציאל זוגי ומספר אחר יטמון בחובו טרגדיות ובדידות. אולם חשוב לזכור:
אין הדבר אומר כי בבתים בעלי מספרים חיוביים תשרור עליצות אין קץ ובבתים בעלי מספרים שליליים ישמע נהי ובכי 24/7. מדובר בפוטנציאל שנותן אותותיו עם תמהיל פקטורים נוסף: מזל שמיים, מזל אדם, והאיכות האנרגטית בבית עצמו, המנותחת בעזרת נוסחאות הפנג שואי במנותק מהמספרים. לפניכם מדריך קצר, והסליחה עם כל מי שמספר ביתו נפקד מהרשימה.

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה