קונספט עיצובי חדש ב"טקסטיל לבית".

רחלי מימון Yofi
קונספט עיצובי חדש ב"טקסטיל לבית".


קונספט עיצובי חדש וייחודי לחנויות הרשת, הרעיון השיווקי שעומד מאחורי הקונספט העיצובי הוא לתת ללקוחות הנכנסים יכולת התמצאות קלה יותר ותחושה ביתית .חברת ´ורדינון´ יצרה קונספט עיצובי חדש וייחודי לחנויות הרשת. הרעיון השיווקי שעומד מאחורי הקונספט העיצובי הוא לתת ללקוחות הנכנסים לחנויות ´ורדינון´ יכולת התמצאות קלה יותר ותחושה ביתית כיאה לחברה המתמחה בטקסטיל לבית.

ע'פ הקונספט העיצובי החדש מבקשת חברת ´ורדינון´ לתת ללקוחותיה חווית קנייה שונה ומעניינת.

החנות מחולקת לחדרים חדרים כמו בבית. כל חדר מעוצב שונה מהשני בסגנון, בצבעים ובמוצרי הטקסטיל המתאימים לו.

בחברת ´ורדינון´ בדקו וזיהו כי הגורם הראשון אליו נמשכים הלקוחות הנכנסים לחנות הוא הצבע. לצבע כוח מניע החזק ביותר לבחירת המוצרים ולכן כל חדר בחנות מציג קבוצה צבעונית אחידה ואת סיפור הקבוצה מתוך הקולקצייה המושפע מטרנדים ומתרבויות שונות.

הסיפור של אותה הקבוצה מתוך הקולקצייה מסופר בעיצוב המצעים, המגבות, והאבזרים השונים המשתייכים לאותה קבוצה של סגנון וצבע.

בין חדר לחדר מבדיל סף, משקוף, רצפה, צבע קיר או טפט המשתנים בכל חדר ע'פ ההצהרה האופנתית שלו.

מהכניסה לחנות אפשר להיכנס אל החדר הלבן – הצבע הלבן שולט בכל הקולקציות ומשדר יוקרתיות.

ניתן למצוא בחדר זה מצעים עם תחרה או רקומים, מגבות, כלי נוי ואביזרים יוקרתיים וייחודיים.

משם לעבור לחדרים האחרים, שכל חדר מאופיין בצבע ובקבוצה הייחודית לו ולבסוף להגיע לחדר הילדים והתינוקות.

חשיבה ייחודית נתנה בעיצוב חלונות הראווה בהן מוצגים מגוון המוצרים ע'פ הקבוצות השונות של הקולקצייה. מידיי חודש מוצגת קבוצה אחרת מתוך הקולקצייה, כך שתמיד יש דינמיקה של צבעים.

החנות מאפשרת ללקוחות הנכנסים לחנות למצוא בקלות את מגוון הדגמים, הצבעים והבדים, ואיתם את כל האלמנטים הנלויים כמו: כריות, מפות, כלי נוי, כלי אמבט מוצרי ספא ועוד.

המטרה ליצור ללקוחות עונג וחוויה מרמת עיצוב החנות והמוצרים האיכותיים.

הקולקציה החדשה של חברת ´ורדינון´ המושקת לקראת ראש השנה הינה חגיגית ועשירה בגווניה ובנושאיה. הדגמים מושפעים מתרבויות העולם ומאירועים שקרו בזמן הרחוק והקרוב. לכן, מגוון הקבוצות בקולקציה מאפשרות לכל אחד להתאהב במה שמתאים לו.

´ורדינון´ מציעה חוויה צבעונית של דגמים רקומים או מודפסים על בדים איכותיים ביותר ומשלימה באביזרים נלווית למתן אווירה חגיגית בבית.

בקולקציה החדשה ניתן דגש על הערכים של חברת ´ורדינון´ כחברה המתמחה בתחום הטקסטיל לבית: התחדשות, התמחות ואופנתיות.

דר´ שולה ורדינון, המעצבת הראשית של חברת ´ורדינון´: 'הקולקציה החדשה נותנת מראה שלם וטוטאלי שפותח עבור המצעים, מרכזו של חדר המיטות הלא הוא האזור האינטימי של הבית, ואליו נלווים כיסויי מיטה, כריות נוי, מגבות, שטיחוני אמבט ואביזרי אמבט. כולם מעוצבים בסגנון ובצבעוניות משלימים ובאיכות יוקרתית'.

קולקציית סתיו-חורף 8 -2007 מחולקת לקבוצות:

· ´רויאלטי´ - הדגמים לבנים וזהובים המסמלים התחלות חדשות ורומנטיות. חלק מהדגמים רקומים בעבודת יד מסורתית האופיינית למצעי אצולה וחלק מודפסים. הדגמים בעלי מוטיבים: ספירליים, פרחוניים ופייזלים. כל הבדים הם באיכות גבוהה ביותר של סאטן ופרקל 100% כותנה ותפורים בקפלים המעניקים חוויה נוסטלגית. הדגמים: ´ליליאן´, ´פייזלי´, ´ביאנקה´,´הלנה´, ´ביאטריס´, ´ונסה´, ´ולרי´, ´אודרי´ ועוד.

· ´יפן´ - הדגמים בהשראה של מוטיבים גרפיים יפניים בעלי משמעות של שלווה, אהבה, שמחה, הרמוניה והנאה. הבדים הם בדי קימונו ובגדי מלכות, והצבעים מאוד דרמתיים וחושניים, כמו: אדום, שחור, כתום, אפור וחאקי. הדגמים: ´שנגרילה´, ´יוקו´, ´שוגון´, ו´גיישה´.

· ´קפה נואר´ – בהשראת סרטי השחור-לבן שהופיעו בשנות ה-20 ו-30. הדגמים: ´ונוס´, ´מדיסון´.

חנויות ´ורדינון´ ע'פ הקונספט העיצובי החדש נפתחו בקניון ´אבנת´ (הקניון הגדול) בפתח-תקוה,

בקניון ´קיריון´ בקריות, ב´גיריון´ באשקלון, בקניון ´G שבע´ בבאר שבע, ועוד.


לכתבה המלאה במקור