שולחנות חג מעוצבים

שלומי אילני 2live
שולחנות חג מעוצבים


מגוון אופציות וטיפים לעיצוב שולחן החג"שביל התפוחים" – שולחן בסגנון עכשווי בקווים נקיים
שולחן המעוצב בקווים נקיים ובסגנון מודרני, על השולחן נפרסה מפה עם הדפסי תפוחים ירוקים ואדומים, שיוצרים רקע "רועש" ומוספים צבעים חזקים לשולחן, במרכז השולחן יצרו שביל מתפוחים ירוקים ואדומים שבתוכם ננעצו הידוריות שמן דולקות וורדים פתוחים בגוון בורדו.

שולחן בעיצוב אקזוטי בהשראת הספארי
על השולחן הונחה מפה בהשראת ספארי בצבעי אדמה ועם הדפסים של עלים בגוונים חמים. במרכז השולחן הונח סידור אורכי נמוך וצפוף מוורדים פתוחים בצבע בורדו וסגול (הוורדים ננעצו על ספוג ירוק לח שניתן לקנות בכל חנות פרחים או משתלה).
הסכו"ם הונח על קליפות עץ אקליפטוס ולצידו של כל סכו"ם הונח תפוח.

  


התאמת הפרחים לעיצוב האווירה בבית, חשובים מאוד ומומלץ מאוד לעשותם בדרכים שונות:
להתחשב בגודל הבית באזורים והחללים שבהם אנו רוצים לשלב פרחים באירוע ובכלי הקיבולת (האגרטלים) שיש לנו בבית.
אפשר להעניק למראה שולחן החג ולאווירה כולה סגנונות רבים עפ"י טעם המארחים. אווירה לבנה תמיד נותנת תחושה טובה ומיוחדת,קלאסית נקיה ויוקרתית מאוד.

 
¨ את שולחן החג מומלץ לעצב בצורה כזאת שיהיה מספיק מקום על השולחן לכל האוכל שאנחנו מגישים ובמרכזו ישולבו זר פרחים ונרות בגובה נמוך מאוד, כך שלא יפריע לאורחים לראות אחד את השני

¨
חשוב להשתמש בסוג אחד של פרחים או שניים ולא יותר, ולהבליטם על ידי שילוב באגרטלי זכוכית קטנים, לצופף ורדים לבנים גדולים וריחניים בכמה מוקדים בגובה נמוך. באזורים אחרים של הבית מומלץ להעמיד אגרטל גדול עם וורדים גבוהים ומרשימים מאותו סוג. את הפרחים שנשארו מומלץ לשלב בחדר האמבטיה ובפינות נוספות בבית. בדרך זו נעניק אווירה אחידה לכל הבית ומראה חגיגי, קלאסי ומרשים.

¨ ניתן גם להעניק לבית אווירה חגיגית ואביבית על ידי שילובים של מבחר פרחים בשלל צבעים סידור מרשים נמוך ורחב ממבחר פרחים במרכז השולחן יכול להתאים. וכן, ושילוב של אותם פרחים בחללים שונים של הבית. 

¨ השפעת צבע הפרחים על האווירה בבית- הצבע הכחול מעניק אווירה נעימה ורגועה והצבע הצהוב, מחמם את ומעניק הרגשה חמה, נוחה, מלטפת ומפנקת עם תחושה של ביתיות.
הצבע האדום או בורדו עם נגיעות של זהב יעניק אווירת חג יותר חושנית וסקסית.  הצבעים חום וירוק- מעניקים הרגשה יותר טבעית. 
חשוב לזכור שהישראלים מארחים בחג הרבה אנשים ומגישים כמויות גדולות של אוכל לכן חשוב להשאיר מקום לכל הכלים ולתכנן את סידור הבית והשולחן בקפידה כדי שלא תתקבל בבית תחושה של אי סדר. 

ביה"ס לעיצוב ושזירה של רשת ZER4U פותח לקראת ראש השנה סדנאות לעיצוב מרכזי שולחן הכוללות טיפים לעריכת שולחן החג ושזירת סידור קלאסי למרכז השולחן.
לפרטים והרשמה: 03-5757572
רחוב תובל 30 (בית אור) רמת גן.
לכתבה המלאה במקור