כשהבית ריק: המקומות הנכונים לרכישת פריטים הביתה

עודד בן יהודה, סגנון מעריב NRG
שידה מתוך האתר myhomepage  צילום: יחסי ציבור

שידה מתוך האתר myhomepage צילום: יחסי ציבור


בין אם משכנתם את נשמתכם עבור דירה חדשה ובין אם סתם חתמתם על חוזה שכירות מופקע, סביר להניח שלא נשאר לכם הרבה כסף לאבזור הבית. לפני שאתם ממהרים לקחת הלוואה נוספת, קבלו את המדריך המלא לאיתור רהיטים וחפצים מעוצבים במחירים שפויים. ואף מילה על "איקאה"המציאות האורבנית בישראל של קיץ 2008 היא לא פחות מהסיוט בהתגלמותו. מחירי השוק ממשיכים להאמיר, וגם אם צלחתם את קרבות הדמים הכרוכים במציאת דירה לרכישה או להשכרה, יש להניח שמצאתם את עצמכם בוהים בארנקכם המרוקן ודנים בשאלה: איך לעזאזל מרהטים עכשיו את הבית, או יותר נכון - עם מה?

כסאות מתוך האתר myhomepage צילום: יחסי ציבור

סביר להניח שהמילה הראשונה שעולה בראשכם היא "איקאה". הענקית השבדית, שמציעה ריהוט זול ואסתטי, עלתה לארץ בשנת 2001 והפכה לתחנת חובה עבור אזרחי ישראל. אלא שכמו במקרה של כל רשת גדולה, גם כאן אתם נאלצים לגלות, פעם אחר פעם, שהספה המקסימה שרכשתם נקנתה גם על ידי חבריכם הטובים, בני דודם והפדיקוריסטית.

מי שרוצה להרגיש אינדיבידואליסט, אם כן, לא ממש ימצא את עצמו ב"איקאה" - שכבודה במקומה מונח, אגב. אבל אפילו הרשת היעילה הזו לא מצליחה לענות על הצרכים של כולם, ולא מעט אנשים מחפשים מקומות נוספים שבהם יוכלו להצטייד ברהיטים ייחודיים ולא יקרים.

שוק הפשפשים בחיפה צילום: מקס ילינסון

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה