גולשי לאשה מציגים: ככה שדרגנו את הבית

רותם גלעד לאשה
גולשי לאשה מציגים: ככה שדרגנו את הבית


עם קצת רצון וקצת יכולת, כל בית יכול לקבל טוויסט מעניין ויחודי, כזה שנובע ומביע את האישיות של דייריו. קבלו מגוון רעיונות נהדרים של גולשי לאשהמה "עושה" לכם את הבית? זה יכול להיות כמעט כל דבר, אפילו קטן, ותפקידו חשוב: הוא זה שגורם לכם להרגיש שהבית שלכם הוא בדיוק מה שרציתם. או לפחות כמעט. רבים מגולשי אתר "לאשה" שלחו לנו צילומים של ביתם וסיפרו לנו עליו. הנה מבחר קטן מהצילומים (צילומים נוספים יוצגו במהלך השבועות הקרובים) בתוספת הסיפור שמאחורי השדרוג המיוחד.

זברה במטבח

רוית שחר מת"א אוהבת לשפר את מראה הדירות השכורות בהן היא גרה. "מצאתי שזו הדרך הטובה ביותר לשפר את פני הבית ולהפוך אותו למעניין בלי השקעה גדולה". את ארונות המטבח רוית צבעה בעצמה. "הארונות היו מפורמייקה לבנה בוהקת עם ידיות זהב. היה ברור שצריך לעשות איתם משהו. כדי לצבוע פורמייקה צריך לשייף קצת, אז החלטתי לצבוע בשחור-לבן, כדי שלא אצטרך לשייף הכל. החלפתי גם את הידיות לכאלו בצבע שחור והמטבח נראה אחרת לגמרי. כל זה לקח רק שעתיים ואחר כך צבעתי בלקה שקופה כדי שהצבע ישמר.

"בנוסף, צבעתי את הדלת שמפרידה בין חדר השינה והסלון וציירתי עליה קוביות צבעוניות שהשתלבו זו בזו (ר' צילום מימין לטקסט). פשוט השתמשתי בצבעים שהיו לי בבית. בעל הבית שלי דווקא אוהב את העבודות שאני עושה, כי זה משדרג את הבית והופך אותו מבית סתמי למשהו מיוחד. כל מי שנכנס יודע מיד שהגיע לבית של רוית".

חלונות מצוירים

לחיים לורברבוים, גימלאי מירושלים, יש מגוון תחביבים: ציור, ויטראז'ים, שייט, בישול ועוד. בחלונות ביתו התקין ויטראז'ים פרי עבודתו. "אין דבר יותר מרהיב ופוקח עיניים מכך שקרני השמש צובעות את הבית דרך הציור בכל בוקר מחדש. בכל חלון מתאים בבית שלי יש ויטראז'ים וגם דלתות זכוכית מצוירות".

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה