הצרכנים החליטו: המחשב יישאר בחדר והטלוויזיה בסלון

צחי הופמן mako
טריטוריה שאליה המחשב לא הצליח לחדור. הסלון הביתי צילום׃  mako

טריטוריה שאליה המחשב לא הצליח לחדור. הסלון הביתי צילום׃ mako


מערכת המדיה סנטר שמיקרוסופט השיקה בישראל לפני שנתיים לא תפסה. משתמשים לא רוצים להשקיע אלפי שקלים רק כדי להציג קבצים בטלוויזיה ולהקליט תוכניות. מה הסיבות לכך ואילו אופציות זולות יותר קיימות?



שנתיים בדיוק עברו מאז השיקה מיקרוסופט את מערכת המדיה סנטר שלה בישראל - מערכת המאפשרת חיבור של הטלוויזיה למחשב ולמערכת הקולנוע הביתי ומרכזת את כל הקבצים, הסרטים והתמונות במקום אחד. אך מערכת הבידור לסלון עדיין לא הצליחה, בניגוד לתקוות, להתרומם - ועל כך יעידו יצרני האלקטרוניקה הבידורית, שניסו להרגיל את המשתמשים לעבודה מול המחשב כשהם ישובים על ספת הסלון.

מדיה סנטר הפך בשנתיים האחרונות לשם גנרי למגוון מוצרים שמתחברים לטלוויזיה - החל ממזרימי מידע מהמחשב (סטרימרים) באמצעות הרשת האלחוטית בבית, ועד מחשבים שממוקמים בסלון, מאובזרים במראה קומפקטי ומאפשרים גלישה באינטרנט עם מקלדת אלחוטית.

בנוסף, המערכת מאפשרת להקליט תוכניות טלוויזיה בחיבור ללוח השידורים (בדומה ל-yes Max או ל-HOT Magic), לשמור ולנגן את כל מאגר הסרטים והשירים שעל המחשב, להאזין לתחנות רדיו מהאינטרנט וגם להציג תמונות ולצפות בתוכני וידיאו מאתרי אינטרנט ייעודים.


לכתבה המלאה במקור



הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה