ספה של דיזל: מעצבי בגדים מתחילים לעצב רהיטים

אודית לורן בלקין מעריב NRG
ארמאני קאזה במנימליזם מוקפד צילום: יחסי ציבור

ארמאני קאזה במנימליזם מוקפד צילום: יחסי ציבור


גם הבית שלכם יכול להפוך לקורבן אופנה. בתי אופנה יוקרתיים כמו ראלף לורן, ורסאצ'ה‭,‬ פנדי וארמאני מעצבים רהיטים ואביזרים לבית. גם מותגים פופולריים כמו זארה, בנטון ואפילו דיזל לא טומנים ידם בצלחתפנדי קאזה: עבודת יד

מחלקת הרהיטים שמציע בית האופנה היוקרתי "פנדי" נוסדה בשנת 1989 כהתפתחות טבעית של בית האופנה. קולקציות העיצוב לבית של המותג מדברות בשפה אחת עם השקפת העולם, הסגנון והתרבות של בית האופנה, כשמעצבי החברה רואים את הבית כמרכז ההשתקפות של סגנון החיים בעולם המודרני. תשומת לב רבה מוקדשת למסורות מן העבר, בהן עושים שימוש מושכל במטרה לשלבן במגמות עכשוויות ועתידיות. מעצבי הבית דואגים לייבא מגמות ישירות מעולם אופנת הלבוש ולתרגמן באופן מושכל לחומרים ולגימורים שיתאימו לבניית רהיטים שישדרו זוהר ותחכום. פריטי הריהוט של החברה ידועים לא רק בעיצוב מוקפד אלא גם בשימת לב לפרטים הקטנים, בגימורים בעבודת יד ובחושניות המפתה שלהם.

כורסה קלאסית של פנדי צילום: יחסי ציבור

בקולקציה השנה: רהיטים ואביזרים יוקרתיים ומסוגננים, משולבים בבדים וגוונים שתואמים לסגנון קולקציות הביגוד של המותג. הגוונים שקטים ובהירים וכוללים לבן, שנהב ופנינה, ולצדם גוני עופרת וגוונים דרמטיים כמו בורדו ושחור. החומרים: בדי קטיפה, משי וסאטן לקוחים ישירות מבית האופנה של המותג, כמו גם עורות מעובדים רכים מסוגים שונים ופרוות. את הפרופילים של הרהיטים המרופדים והאביזרים עוטפים תפרים העשויים עבודת יד. שולחנות הקפה, הרהיטים והשידות מצופים ציפוי לכה. מזכוכית המורנו המסורתית שמנופחת בפה יוצרים כלים ייחודיים כמו נברשות וכדים ומחומרי הגרניט, הקוורץ והשיש יוצרים שולחנות.

מצעים של בנטון צילום: ג'ינג'ר הום בע''מ

בנטון הום: שעשועי גוונים

הפריטים של "בנטון" בקולקציות הבית של החברה לעולם מדברים בשפה אחת עם פריטי הלבוש. ראשיתה של קולקציית הבית של בנטון בתחילת שנות הפ‭,90‬ אז החלה החברה לייצר ולשווק מצעים ומגבות. במהלך הזמן יצאה בנטון גם עם קולקציות אריחים וצבעי קירות לבית, להן הוסיפה גם סדרות של מדבקות תואמות, כלי בית, שטיחים, נרות ופריטים נוספים. הקולקציות לבית נשענות על עולמות ההשראה הצבעוניים שמצויים בבסיס התפיסה של החברה מאז היווסדה. בדיוק כמו אופנת הלבוש, גם עיצוב הפריטים לבית נלמד בקפידה ליצירת מערכות פשוטות ואלגנטיות שנשענות על צבעוניות מתוחכמת ופרטים מפתיעים.

הבית על פי דיזל- יותר צעיר צילום: פרנצ'סקו טין

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה