אין דבר כזה יותר מדי

אפרת בראשי וואלה Walla
אין דבר כזה יותר מדי - צבע - זהב - רהיטים - תאורה - טקסטיל - אמבטיה


זהב הוא צבעם של האנשים הפתוחים, בעלי המודעות הגבוהה, התובנה הפנימית ולפעמים גם הכסף - כך תצטרפו לקבוצה הנוצצתלב זהב, תור הזהב, כפית זהב – כל מילה שתוסיפו לה את החומר הנוצץ-נוצץ הזה, תהפוך מיד את המשפט כולו ליוקרתי ומשובח. צבע הזהב היה תמיד בעל מעמד חריג ומיוחד בפלטת הצבעים, אולי בשל העובדה שהוא נחשב למתכת היקרה ביותר ולחומר הנוצץ והמבריק ביותר בטבע, כמעט בכל תנאי.

מאז ימי קדם הוא הוא מסמל את העושר והאצילות, והוא בעל אמירה עיצובית דומיננטית גם בחיים המודרניים. הוא משתלב בכל מקום שרק תשימו אותו, ומשווה לסביבתו מראה של ממלכה קטנה.


"אין ספק כי מי שרוכש כיום פריטים עיצוביים משולבים בזהב עושה השקעה בטוחה", אומר בני מורן, מנכ"ל רנבי. "אם תרבות איקאה מסמלת את הזמניות והפלסטיק, פריטי העיצוב המוזהבים, בעלי הניחוח המלכותי של 'פעם', מסמלים את העל זמני, הקבוע והיציב. יותר ויותר אנשים נוטים לשלב את הפריטים בגווני הזהב בביתם, על מנת לשוות להם מראה נצחי ומפואר. וילונות, טפטים ואפילו מצעי המיטה מוזהבים, מעניקים לחלל מראה מזמין ונחשק יותר מכל צבע אחר. בשל אופיים הקלאסי, פריטים משולבים זהב יהיו שווים כסף, גם אם נרצה למכור אותם בעוד 20 שנה, בלי קשר לטרנדים עיצוביים".


על פי תורת האורה-סומא, זהב הוא צבע של מודעות גבוהה ותובנה פנימית, ואם אתם נחשבים לשוחרי הצבע, סימן שאתם אנשים פתוחים, המקבלים דעותיהם של אחרים, בעלי הערכה עצמית מוגברת ומתקשרים עם כל מי שרק מזדמן בדרכם.

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה