מה חדש בריהוט לגינה

דקל גודוביץ' כלכליסט
גזיבו מעץ טיק ונירוסטה

גזיבו מעץ טיק ונירוסטה


בקיץ הקרוב נראה פחות ראטאן, גם בגרסתו הסינתטית, ויותר פריטי עץ, במבוק, ברזל ופלסטיק. "כלכליסט" עוזר לכם לבחור את המראה המעודכן לישיבה ואירוח בחוץלפני כשמונה חודשים התפרסמה כאן הערכה כי רהיטי ראטאן לגינה סיימו את הפרק האופנתי שלהם, ובימים אלה היא התגלתה כנכונה. ביריד הרהיטים הבינלאומי במילאנו בחודש שעבר קשה היה למצוא ראטאנים, וגם בארץ החנויות מוכרות פחות ופחות ראטאן ועוברות לחומרים אחרים.


ראטאן סינטתי

קיץ 2009 יהיה הקיץ של החומרים המוצקים, ולכן נראה בו פחות ופחות שזירות, ליפופים ומיני חבלים, ויותר חומרים מלאים כמו עץ, אלומיניום, יציקות פלסטיק, מוטות במבוק ואפילו חומרים כבדים, שמפציעים מחדש, כמו שולחנות מוזאיקה על בסיסי ברזל. לפניכם פירוט של הרהיטים החדשים שמשווקים לקראת הקיץ.

עץ ובמבוק

אין יותר פשוט וטבעי לגן מריהוט העשוי מעץ או מבמבוק, אבל בניגוד לעץ הגדל בטבע, הריהוט נוטה להתייבש, ולכן מצריך שימון מדי עונה. לאוהבי מלאכה מדובר בכיף, אך יש כאלה שיטענו שאין צורך לטפל בעץ, כי הוא רק משתבח עם הזמן.

פריטים לדוגמה: Tullero, סט הכולל שולחן, שני כיסאות וספסל לשניים, באיקאה: 695 שקל; 50% הנחה על כל ריהוט הגן ברשת ביתילי. למשל, מערכת ישיבה מבמבוק, דגם מרינה, בקנה קש: שולחן בר נמוך (גובה 87 ס"מ, אורך 3 מ': 3,290 שקל, ושרפרף בר בגובה 60 ס"מ: 290 שקל;לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה