תאמינו או לא

אפרת בראשי וואלה Walla
הכניסו אוויר נקי לביתכם ואפשרו לצי' ישן לצאת ממנו  (צילומים מתוך הספר)

הכניסו אוויר נקי לביתכם ואפשרו לצי' ישן לצאת ממנו (צילומים מתוך הספר)


תליית תמונה של זוג בחדר השינה לא תוביל אתכם בהכרח לחופה - מדריך הפנג שואי החדש של סיימון בראון לא מוכר לכם מעשיותהרבה אנשים מתייחסים בסקפטיות לנושא הפנג שואי, ומקשרים אותו בד"כ למושגים ערטילאיים כמו אנרגיית חיים, מזל (טוב או רע) ואמונות תפלות. המדריך החדש של סיימון בראון "פנג שואי - המדריך השלם לשיפור החיים, הבית, הבריאות והמצב הכלכלי", מצליח לגרום לקורא בו להבין את התורה הסינית.


קערות טיבטיות מפיקות צליל היכול לעורר את הצ'י

"תורת הפנג שואי התפתחה לפני כ-4000 שנה, תוך כדי חיפושם של הסינים אחר אתרים מתאימים לקבורה של אבותיהם", מספרת שרלי גלפר, יועצת פנג שואי. "הסינים האמינו, כי רוחות אבותיהם מאריכות את חיי בני המשפחה, כשהנחת היסוד היא שכל דבר שנמצא סביבך יכול לסייע או לפעול נגדך. כך התפתחה לה תורה שבעל פה, שעברה מאב לבן".


ככל שתמצאו יותר דרכים לטהר את ביתכם מהצ'י הישן כך תוכלו למצוא אותו בצד שלכם ביתר קלות

פנג שואי הוא דיאלוג אנרגטי בין האדם וסביבתו, המתנהל בעזרת איזון של שני כוחות פנג - רוח, ושואי - מים. "שני כוחות אלו מכילים את אנרגיית החיים - הצ'י, ותנועתם מעבירה אותו ממקום למקום", מוסיפה גלפר. "מטרת הפנג שואי היא איזון זרימת הצ'י שתעזור לאדם לחיות במרחב פיזי הרמוני. תנועה טובה והרמונית, תיצור השפעה חיובית על חיינו. תנועה חזקה מידי או תקועה (למשל חוסר באוויר), תהיה אחראית להשפעה שלילית".

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה