מלך הגינה

נטע קרצו Adira.co.il
להתקנת דשא סינטטי מומלץ מומלץ לפנות רק לחברות מוכרות ובעלות ותק ומוניטין בתחום, "דשא קבוע", (צילום: יח"צ)

להתקנת דשא סינטטי מומלץ מומלץ לפנות רק לחברות מוכרות ובעלות ותק ומוניטין בתחום, "דשא קבוע", (צילום: יח"צ)


הטרנד האקולוגי המתגבר מגיע גם לממלכת הגינות. חלופת הדשא הסינטטי מציעה לפאר את המרחב באופן חסכוני יותר כלפי המים והכיס. הדשא של השכן כבר לא ירוק יותרחצר, גינה, מרפסת או כל מרחב ציבורי אחר, ישודרג פלאים אם נבחר לקשט אותו בכר דשא רענן. תוסיפו לשטח גם ערסלים, כיסא נדנדה, פינות רביצה מוצלות, והרי לכם מקום רוגע לקטוף פיסה של שמש. אך עם המודעות הגוברת למשבר המים הגדול במחוזותינו, רבים מוותרים מראש על כניסה ל"אזור בעייתי" הכרוך בהשקיה שוטפת (תרתי משמע), ובעצם חלומם לבנות לעצמם חלקת דשא מסוגננת, נגוז.


בדקו מראש מה האחריות שהחברה מספקת למוצריה, "דשא קבוע"

אך אחת מסגולותיו של העידן הטכנולוגי, מאפשרת כיום פתרונות יצירתיים, כשבראשם הדשא הסינטטי.
בניגוד לחזותו המלאכותית לפני כעשור, שוק הדשא הסינטטי התפתח מאד באחרונה ובאמתחתו סוללה של יתרונות, כגון: עמידות גבוהה, תחזוקה מינימאלית (נטול הצורך בהדברה, כיסוח וכדומה), הוא ירוק כל השנה, אינו גורם לתופעות לוואי (גירודים ואלרגיות) ובעל מראה ומגע הזהים כמעט לחלוטין, לדשא האורגינאלי.

חברת "דשא קבוע", אחת מהחברות המובילות ביותר בתחום, הוקמה בשנת 2000 ובעלת רזומה מפואר של התקנת אלפי מטרים של דשא סינטטי ברחבי המדינה, החל מבתים פרטיים דרך עסקים, מגרשי ספורט ומשחקים, בריכות שחייה ועד עיריות ומוסדות ציבוריים. עם ערכים ראשונים במעלה, כמו איכות בלתי מתפשרת ומתן שירות אדיב ומקצועי ביותר, החברה מציעה ללוות את לקוחותיה לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ והתכנון, דרך ההתקנה וכן לאורך השנים בהן נהנים ממוצריה. בנוסף, "דשא קבוע" היא החברה היחידה בישראל, המעניקה לכל מוצריה 7 שנות אחריות יצרן, ובכך מבדלת את עצמה משמעותית במגרש מתחריה.


דשא קבוע אינו מונח ישירות על הקרקע ודורש הכנה מוקדמת של חישוף האדמה מדשא ישן וצמחיה, "דשא קבוע"

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה