משימה בחלל

נדלן.קום
משימה בחלל - נדל"ן - רהיטים - בית


המערכה הראשונה מאחוריכם, וכל הרהיטים כבר עברו יחד איתכם לדירה החדשה. אבל איך הופכים אותה לבית חם וגואלים את החללים מריקנות? פריטי ריהוט ואביזרים משלימים יעשו את העבודההמעבר לבית החדש מלווה בהתרגשות רבה, אך זו מהולה גם בחששות רבים, שבמרכזם עומדת סוגיית העיצוב. מסתבר שעבור רבים משימת עיצוב הבית מבעיתה לא פחות מתשלומי משכנתה הפרושים על פני תקופה של שלושה מאסרי עולם. החדשות הטובות הן, לפחות בעניין העיצוב, שתוכלו להפוך אותו בקלות למשימה מהנה ואפקטיבית.

מעצבי פנים טוענים שהצלחת הפרויקט תלויה, בין השאר, בפריסתו לצעדים קטנים, או במילים אחרות: חדר-חדר. נסו את זה, ותגלו שהדבר הרבה פחות מאיים ממה שנדמה לכם, כלכלית ומעשית כאחד.

 הסלון: נוח, שימושי, ייצוגי

חדר המגורים או בשמו הנרדף, הסלון, נחשב לדעת רבים לחלל המרכזי והחשוב שבבית. חלל מרכזי וייצוגי זה ממלא פונקציות רבות, המשלבות בין נוחות לאסתטיקה. הפונקציות אומנם משתנות ממשפחה למשפחה, אבל לרוב החלל אמור לשמש כמקום מפגש, אירוח, משחקים, מנוחה וצפייה בטלוויזיה. רכישת ריהוט מרכזי עבור חדר זה עלולה להגיע לאלפי שקלים (במקרה הטוב), ולכן, מוטב לכם, בשלב שלאחר רכישת הדירה, אם תחזיקו במערכת הישיבה הקיימת ותסתפקו בשדרוג קליל באמצעים סבירים בלבד.

אם המראה של הספות אינו מספק אתכם, תוכלו לרפד אותן מחדש, בהתאם לצבעוניות בה בחרתם, בבדים כמו קנבס ופשתן הנחשבים עמידים וזולים יחסית. אל ספות הישיבה תוכלו לצוות כורסא מעוצבת או הדומי ישיבה צבעוניים, שיוכלו לשמש למגוון מטרות כמו מקום ישיבה, שולחנות צד, או אמצעי חיץ בין חלל הכניסה לסלון. אמצעי זול נוסף שיסייע בשדרוג ובחימום החלל הוא כריות נוי. תוכלו לרכוש כריות חדשות, בהתאם לצבעוניות ולסגנון שבהם בחרתם, או לשמור את הכריות הקיימות ולכסות אותן בציפיות חדשות, עם הדפסים ומרקמים שונים.


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה