מה כדאי לראות בתערוכות הרהיטים הקרובות

דקל גודוביץ כלכליסט
ג'קוזי של סופטאב

ג'קוזי של סופטאב


בחודש הקרוב ייפתחו בגני התערוכה בתל אביב התערוכות ריהוטים 2010 ו־CASA09. "כלכליסט" בדק ומצא את הפריטים הכי מענייניםשתי תערוכות לריהוט ולעיצוב הבית ייפתחו בגני התערוכה בתל אביב בחודש הבא. תערוכת "ריהוטים 2010" היא הגדולה והוותיקה בישראל ומתקיימת זו השנה ה־31.

היא תתפרש על שבעה ביתנים ואוהל אחד, ומאה חברות יציעו בה הנחות וחשיפה ראשונה של טרנדים וחידושים בתחום. התערוכה תפנה השנה לקהל עממי ורחב יותר, ומרבית החברות שיציגו בה אינן נחשבות ליוקרתיות. במתחם יהיו גם אטרקציות והפעלות לילדים, ובכך מקווים המארגנים לאפשר למשפחות לשלב בין בילוי לבין קנייה נוחה. אך יש לציין כי ביטולו השנה של ביתן החדשנות מפחית מהערך המוסף העיצובי של התערוכה. בשנה שעברה, למשל, הוצגה בביתן הזה תערוכת עבודות של מעצבים צעירים שאצרו מיה דבש ומירי אלזון.

תערוכת "CASA09" היא קטנה יותר וצעירה יותר. היא תתמקם בביתן אחד בלבד, יציגו בה רק 85 חברות וזו שנתה השלישית בלבד. קאזה 09 פונה לקונים אמידים יותר המעוניינים בעיצובים איכותיים, ולקהל מקצועי שעשוי להתעניין בתוכנת TurboCAD לשרטוט שתוצג במהלך התערוכה ובהרצאות של המעצבים החשובים שיגיעו מחו"ל.

אמנם החברות הגדולות, כמו הביטאט, טולמנ'ס, חזי בנק, קמחי, מודי או קסטיאל לא מיוצגות בה, שכן יש להן אולמות תצוגה ענקיים משל עצמן הפתוחים כל ימות השנה, אך זו תהיה הזדמנות לראות חברות בינוניות ומעניינות כמו חברת בריסול, המשווקת תקרות בד מתוחות, גולדשטיין גאלרי טפט, קו נבון, המייצרת מדרגות, גלוסקא ורוחמה שרון, המשווקות מרצפות ופריטי בטון, או חברות לדלתות כמו סקסון וסקריניו וחברות למטבחים ואביזרים שחסרות מאוד בריהוטים, כמו מטבחי רגבה, La Cucina ו־TEKA.

המיוחדים של ריהוטים

Bed & Shape של עמינח: המיטה שמשמשת לא רק לשינה אלא גם לכושר היא פיתוח ראשון מסוגו בעולם. מדובר במיטה הכוללת מנגנון נסתר של כבלים, גלגלות וקפיצים, המאפשרים לבצע פעילות כושר גופני בכל אחת מהפינות שלה, בין אם בשכיבה, בישיבה או בעמידה לידה. מחיר: במסגרת התערוכה מ־7,900 שקל, לא כולל מזרן וארגז מצעים (כל אחד מהם עוד כ־2,000 שקל).

מה כדאי לראות בתערוכות הרהיטים הקרובות - תערוכות - רהיטים - ריהוטים 2010 - CASA09
מיטה של עמינח. אפשר לעשות גם כושר

מה כדאי לראות בתערוכות הרהיטים הקרובות - תערוכות - רהיטים - ריהוטים 2010 - CASA09
glow של הולנדיה

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה