טיפים להתאמה ובחירה של חלונות אלומיניום – בהתאמה למזג האוויר ולאקלים המקומי

נדל"ן היום
חלונות אלומיניום של Extal

חלונות אלומיניום של Extal


חלונות אלומיניום הם סוג החלונות הנפוץ ביותר בארץ. במידה ומשפצים את הבית חשוב לדעת מה לבקש ועל מה לשים לב בכדי להימנע מחדירת קור לבית בחורף ובזבוז אנרגיה בקיץמומחי חברת אקסטל (Extal) המתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום מעניקים טיפים לבחירה והתאמה של חלונות אלומיניום והאביזרים לבית – בהתאמה למזג האוויר ולאקלים המקומי:

קר מדי בבית
ככל שקיים הבדל טמפרטורות גדול יותר בין פנים הבית לחוץ כך אנו נדרשים להשקיע יותר אנרגיה בכדי להביא את הבית לטמפרטורה המועדפת עלינו. אנרגיה זו יכולה להתבזבז במידה ומעטפת הבית מאפשרת בריחת חום החוצה. התלונות מתחלקות לשניים:

"החלון לא סגור טוב, נכנס אוויר קר"- התלונה הזו נשמעת בדרך כלל כשמסגרת החלון אינה אטומה, מרגישים אויר קר שנכנס מסביב לחלון.

"הכל סגור ובכל זאת קר פה נורא" – התלונה הזו נשמעת כשהחלון אטום אבל לא מבודד. כלומר לא נכנס אוויר קר אבל החלון עצמו, הזיגוג, קר ומקרר את הבית.

טיפים להתאמה ובחירה של חלונות אלומיניום – בהתאמה למזג האוויר ולאקלים המקומי - חלונות - אלומיניום

חלונות אלומיניום של Extal

חם מדי בבית
בארץ, בה עיקר הזמן חם משאנחנו רוצים, אנחנו ממזגים את בתינו. בנקודה זו אנו נתקלים שוב בדיוק באותן בעיות כמו בחימום אבל הפעם נוספת לנו עוד בעיה לא פשוטה – קרינת השמש.

"אחרי הצהריים אפשר למות פה מחום, המזגן לא מצליח לקרר את הבית." – התלונה הזו נפוצה מאחר והתופעה מורגשת בארץ בעיקר בחלונות מערביים הפונים לשמש הנמוכה בקיץ. קרינת השמש חודרת ישירות למבנה ויוצרת "אפקט חממה".

טיפים להתאמה ובחירה של חלונות אלומיניום – בהתאמה למזג האוויר ולאקלים המקומי - חלונות - אלומיניום
שימוש בפרופילי אלומיניום כאמצעי הפרדה בין חללים וחדרים כגון חלונות ודלתות הזזה שקוטפות של EXTAL

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה