אולם תצוגת דלתות

A-Designer
אולם תצוגת דלתות


חברת רב בריח משיקה את האולם הגדול במזרח התיכון לתצוגת דלתותהאולם נחנך בימים אלו במתחם צומת הצ`ק פוסט בחיפה בהשקעה של מיליון דולר.

חברת רב בריח, החברה המובילה בתחום מיגון ועיצוב פתחי הבית והרכב משיקה אולם תצוגה מרהיב במתחם צומת הצ`ק פוסט בחיפה.

אולם תצוגת הדלתות משתרע על שטח של 750 מ"ר ומאופיין בחלוקה למתחמים על פי סגנונות עיצוב עיקריים: מודרני, קלאסי, כפרי ועתידני. כל סגנון מתאפיין באופי ואווירה ייחודים: חומרים, צבעים, פירזולים ואביזרים משלימים.

אדריכלים ומעצבים שבקרו באולם במהלך הקמתו הגדירו אותו כאולם תצוגת הדלתות המרהיב והגדול ביותר בארץ ובמזרח התיכון כולו. אולם התצוגה מציב בפני הדייר הישראלי אפשרות לחזות במגוון רחב היקף של דלתות וביניהם: דלתות מעוצבות אשר תוכננו,עוצבו ונוצרו בידי אמנים, נפחים וחרשי עץ. באולם תוצג גם הדלת שמחליפה את הפלדלת - קולקציה חדשה ומרהיבה של דלתות פלדה עמידות ובטיחותיות המשולבות בעץ טבעי גם מבפנים וגם מבחוץ.בנוסף יוצגו באולם דלתות אמנותיות בעיצובו של האמן הבינלאומי יעקב אגם - יצירות אשר נוצרו בשיתוף פעולה נדיר בין תעשייה לאמנות.
אולם התצוגה כולל גם קומה מיוחדת ובה משרדי הנהלה, חדרי ישיבות, אולם אדריכלים, חדר מחשוב ואינטרנט למבקרים וחדר פנאי לילדים.

מחברת `רב בריח` נמסר כי בהקמתו ועיצובו של אולם התצוגה הושקעו כמיליון דולר ופתיחתו תביא על פי ההערכות לעלייה נוספת של כ-30% במכירות החברה.

"הקמת מרכז תצוגת הדלתות הגדול והמרשים בחיפה הוא צעד נוסף במהפכת העיצוב החדשה שאנו מוליכים בחברת רב בריח” אומר אורי בחרי, הבעלים והמנכ"ל של חברת רב בריח. קיים צורך של הדייר הישראלי לשנוי בתחום פתחי הבית, ואנחנו ברב בריח מכוונים להוביל את תחום הדלתות לכיוון של עיצוב וחדשנות", מדגיש בחרי.
לכתבה המלאה במקור