חמש המלצות לסיורים במסגרת "בתים מבפנים"

עכבר העיר
חמש המלצות לסיורים במסגרת "בתים מבפנים" - בתים מבפנים


דירת גג מעוצבת, דירת קרקע שקופה, בית עם בסיס קטן ותקרה גבוהה ועוד המון הפתעות ב"בתים מבפנים" - סוף שבוע של סיורים בבתים הכי שווים בתל אביבאולי זה משהו בתחושת הסחבקיות שמאפיינת אותנו כל כך, אולי זה סתם יצר הסקרנות, אבל בסוף השבוע הקרוב יבלו אלפי ישראלים בסיורים בבתים של אנשים זרים. בתים מבפנים 2010, שיערך ב-7-8 במאי בתל אביב - הוא אחד מהאירועים המסקרנים של השנה. בשיתוף עכבר העיר אונליין, אתם מוזמנים לקבל הצצה נדירה אל בתים של אנשים שיודעים דבר אחד או שניים על עיצוב. פרט לכך, מספק האירוע הזדמנות ליהנות ממגוון רחב של סיורים בשכונות, בניינים ציבוריים, מתחמים מעניינים ועוד.

» בתים מבפנים - לאתר המלא בשיתוף עכבר העיר אונליין
» גם ילדים נהנים מבתים מבפנים - המלצות ופרטים נוספים

בשל הביקוש (שלא לומר ההתנפלות) על הסיורים, רבים מהם כבר נסגרו. אבל! על ייאוש, רוב הסיורים אינם דורשים הרשמה מוקדמת, והם פתוחים חינם-אין-כסף. למי שטובע בים האפשרויות קבלו כמה המלצות:

פנטהאוז בקומה הראשונה


כל תל אביבי שמכבד את עצמו מבלה לפחות 4 פעמים בשנה באיזו עצרת או לחילופין הופעה בכיכר רבין. כל תל אביבי שהרים את הראש והסתכל קצת מסביב בוודאי הבחין באיזו דירה מעניינת בקומה הראשונה של רחוב מלכי ישראל. מדובר בדירה שחזיתה הצפונית שקופה, ומאפשרת לכל עובר אורח להציץ פנימה ולהסתכל. מי שאחראי לעיצוב הזה הוא אדריכל הפנים גיא צוקר, שבחר לחלק את החלל לשני אזורי מחיה - ציבורי ופרטי. זוהי הזדמנות פז לבדוק איך זה נראה מבפנים, והאם באמת אפשר לראות את רון חולדאי נואם מרחוק.

» רח' מלכי ישראל 6, דירה 5 (מול ככר רבין) -שבת, 8.5, 15:30-12:00, בית פתוח, אין צורך ברישום מוקדם.  


ככה זה נראה מהצד השני - הדירה הצופה לכיכר רבין

על הגג עם שפינוזהואם כבר דירת גג, למה לא ללכת לבדוק את הדבר האמיתי? ברחוב שפינוזה, אחד השקטים והמקסימים במרכז העיר, שוכן לו פנטהאוז חביב וסופר-מעוצב. האדריכל משה ורשבסקי, בשיתוף עם אדריכלית הפנים ענת הרמן, הצליחו להגשים לבעלת הבית המסתורית את החלום הבלתי אפשרי - דירת גג, עם תחושה של בית צמוד קרקע. מרפסות גדולות, הרבה צמחייה ואפילו ברכה על הגג.

» דירת הגג ברח' שפינוזה 17 - יום שבת, 8.5, 19:30-17:00, בית פתוח, אין צורך ברישום מוקדם.  


מגשימים חלום באמצע העיר - דירת הגג בשפינוזה

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה