מתי בפעם האחרונה ישבתם על זחל?

נטשה חיימוביץ' לאשה
מרבצים סרוגים GLADIS של איילה צרפתי צילום: Aqua Creations

מרבצים סרוגים GLADIS של איילה צרפתי צילום: Aqua Creations


פופים ומרבצים נועדו בעיקר להניח עליהם את הגוף בתנוחה משוחררת. אבל מי שמעוניין לרבוץ ועדיין לשמור על הפוזה, יכול לנסות את המרבצים המהממים הבאים, שנמכרים יפה בחו"ל ואפילו מופיעים בסרט הוליוודי חדש. עוד גאווה ישראליתמרבצים ופופים הם רהיטים רכים, המשלהבים לאחרונה את דמיונם של מעצבי המוצר. הרהיטים שהתאימו עד לא מזמן לחדרי נוער וילדים או לרביצה בזולות על חוף הים, הופכים לפרטי אספנות המוצגים בירידי עיצוב נחשבים ובתערוכות עיצוב מוזיאליות. כבר כתבתי שנתקלתי בפופים המתחזים לאבנים של חברת SMARIN, בצילומים של מלון בוטיק סטייליסטי. המרבצים הרכים דמויי חלוקי נחל, בצבעים עזים או קרירים, עשויים מלבד, הפכו לסנסציה בתחום העיצוב ומוצגים בכל מקום נחשב. עכשיו, גם קולקציות של רהיטים רכים שעיצבו יוצרים ישראלים, משגעים את עולם העיצוב והופכים לפריטי העיצוב הטרנדיים הלוהטים. רק ראו הוזהרתם - המחירים לוהטים בהתאם.

הזחל הקטן מבית חנן שהצליח בעולם

שרית אטיאס ועמית אקסלרוד, מעצבי מוצר מישראל, יצרו מערכות ישיבה מכדורים שנקראים "אנימי", בצורת זחל מרבה רגליים והן הספיקו כבר ליצור תהודה והתעניינות גדולה בעולם העיצוב. המערכות הצבעוניות מעוצבות בגוונים בסיסיים של אדום, כחול, ירוק וחום שוקולד ואפשר לפרוס אותן לצורת מיטה או לקפל לצורת ישיבה. היצורים הרכים של אקסלרוד ואטיאס התקבלו בברכה על ידי ארכיטקטים ומעצבי פנים מובילים ופריטים גדולים במיוחד נמכרו לחברות מובילות כמו גוגל, לוריאל פאריז, מוזיאון האומנות של לוס אנג'לס, חברת המשחקים הענקית "אי איי גיימס" ועוד.

בארץ עד לא מזמן נמכרו מערכות ישיבה בודדות בעיקר לאנשים שראו אותו בחו"ל. ההצלחה גררה בעקבותיה פניות רבות ולכן בני הזוג החליטו להקים בארץ חנות "אנימי", במושב בית חנן וגם חנות מקוונת "אנימי" (Animi Causa מתוך הרגש) המציגה ומוכרת את מיטב פריטי העיצוב הישראלי וכן פריטים ייחודיים מחו"ל.  

מערכות ישיבה מכדורי אנימי. כיף מעוצב (צילום: Aqua Creations)


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה