הגרייס של קלי

נטשה חיימוביץ' לאשה
הגרייס של קלי - קלי וורסטלר - עיצוב פנים


קלי וורסטלר היא מכתיבת טרנדים ופאשניסטה מהנחשבות בעולם. מלונות יוקרה ופרויקטים נוצצים בעיצובה אוגדו בספר עיצוב מהודר שהפך לרב מכר. נטשה חיימוביץ' מעניקה חשיפה לעולמה הצבעוני, המסקרן והמפתיעמעצבת הפנים קלי וורסטלר, השופטת בתוכנית עיצוב, Top Design היא מכתיבת טרנדים ופאשניסטה, המזוהה עם סגנון עיצוב שמשחזר תקופות זוהרות משנות ה – 30 וה – 50 והופכת את החללים שהיא מעצבת למקומות קסומים, אלגנטיים ומלאי גלאמור הוליוודי של פעם. וורסטלר שעיצבה מספר לא מבוטל של בתי יוקרה, מתמחה בעיצוב של מלונות בוטיק בחוף המזרחי של ארצות הברית, בקריביים ובאגן הים התיכון.

ספר העיצוב המהודר שכתבה, Modern Glamour: The Art of Unexpected Style, המסכם את הפרוייקטים הבולטים שעיצבה ואת סגנונה המיוחד הפך לרב מכר. המראה המצודד של וורסטלר, סגנונה האקסצנטרי וטעמה המיוחד בכל הקשור בבגדים ובחירת צבעים בעיצוב הפנים, הפכו אותה ליקירת התקשורת ולאוטוריטה נחשבת בכל מה שקשור לעיצוב פנים.  

ספרה האחרון, HUE שבו היא מתארת את אהבתה הרבה לצבעים עזים בעיצוב, מתאר בצורה ויזואלית חזקה את כוחו של הצבע ואת התעוזה של וורסטלר לערבב גוונים שצורה מפתיעה. היא נבחרה על ידי מגזיני העיצוב הנחשבים כאחת ממכתיבות הטרנדים והמגמות האופנתיות הנחשבות בעולם.


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה