לעצב מחדש את החדר - בתקציב שלכם

בילי פרנקל ידיעות אחרונות Ynet
חדר ששופץ בדירה בגבעתיים צילום: עיצוב בתקצוב

חדר ששופץ בדירה בגבעתיים צילום: עיצוב בתקצוב


מיזם בשם "עיצוב בתקצוב", שהקימו שתי אחיות-מעצבות, מאפשר לשדרג חדרים ומשרדים בהתאם לתקציב שהלקוחות מגדירים מראש. צפו בחדר לדוגמהחשבתם להכין הפתעה לילד שלכם ולצ'פר אותו בחדר חדש? שוכרים דירת חדר בעיר הגדולה ומעונינים לשדרג אותה? אפשר לעשות זאת לבד או לפנות למעצב, אך מתברר שקיימת אופציה נוספת, שאינה מותירה אתכם לבד בזירה אך גם אינה מאלצת אתכם להוציא סכומי כסף גדולים. לאופציה הזו קוראים "עיצוב בתקצוב" - מיזם של הדר פרבר ויפעת גדות - אחיות שהן גם מעצבות צעירות, המשדרגות חדרים ומשרדים בהתאם לתקציב שהלקוח מגדיר מראש.

כך למשל, השתיים שידרגו חדר שינה ששימש גם כפינת עבודה, בדירה של אמנית מגבעתיים, בסכום של כ-5,000 שקל. החדר הכיל בין היתר מחשב בו נעשה שימוש יומיומי, וכן מכונת תפירה עתיקה בעלת נוכחות. פרבר מספרת שהחדר כלל צבעים רבים ושעל הקירות היו תלויות תמונות רבות של בני המשפחה בצורה לא מסודרת, מה שיצר מראה מבולגן.

כל אלה גרמו לדבריה, תחושה של עומס בחדר, שאמור בכלל לשמש כמקום מפלט ורוגע, גם בעת העבודה וגם בעת מנוחה. משום כך הן החליטו בעיצוב החדש לבחור במוטיב מרגיע שבמרכזו הצבע הלבן: "הלבשנו את הקירות, המיטה והארון בצבע לבן רגוע ומאיר, שמאפשר לחוש רוגע בזמן המנוחה, ומספק תחושה של חדר מואר ומרענן בשעות העבודה".

לעצב מחדש את החדר - בתקציב שלכם

לעצב מחדש את החדר - בתקציב שלכם

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה