מכתיבי הטרנדים

נטשה חיימוביץ' לאשה
אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, והפסטליים צילום: VILLA COLLECTION

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, והפסטליים צילום: VILLA COLLECTION


נטשה חיימוביץ' מחפשת כל הזמן אנשים שמתמחים בזיהוי טרנדים ומכתיבים מגמות בעיצוב הבית. קולקציית הרהיטים, הטקסטיל וכלי הבית והנוי של Villa Collection מסתמנת בעיניה כמרגשת ומיוחדת והיא מוכנה להמר שהסגנון שהיא תטבע בעולם העיצוב יישאר כאן שנים רבותאני תמיד מחפשת אחר אנשים שאני מסמנת אותם כטרנסטרים, מכווני טרנדים, אנשים בעלי טעם משובח שמכתיבים מגמות בעיצוב הבית. בשנים האחרונות עיניי נשואות לכיוון דנמרק, הסטייליסטים הטובים ביותר ומותגי הלייף היצירתיים ביותר החלו לפרוח בדנמרק. כשנחת בבביתי הקטלוג עב הקרס של Villa Collection , מייד זיהיתי שקולקציית הרהיטים, טקסטיל, כלי בית ונוי שמייצרת החברה תשאיר אצלי משקע עמוק שישפיע על הסגנון האישי שלי.

מטיילים בעולם ומייבאים רעיונות

הבעלים של החברה, Per Ellegaard ו - Per Mølgaard מעידים על עצמם שמאוד חשוב להם למצב את המותג כמכתיב מגמות וטרנדים אופנתיים בעיצוב הבית. כדי ליצור את התמהיל הסגנוני של המותג הם מבלים כ – 200 ימים בשנה בנסיעות ברחבי העולם מחפשים אחרי רעיונות יצירתיים, סגנונות חדשים ומרגשים וחפצים ייחודיים. לא פלא שאני כל כך מתרגשת כל פעם שהם משיקים קולקציה חדשה: הם מצליחים ליצור תמהיל נכון והרמוני של סגנונות עיצוב שונים שיוצרים מראה מודרני של "הכפר הגלובלי".
המינימליזם העיצובי משתלב נפלא בקולקציה שלהם עם פריטים אתניים ושיבטיים, רהיטים קלאסיים חיים טוב לצד פריטים הייטקיים אולטרה מודרניים. בעזרת והפילוסופיה שלהם שגורסת ש"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" הם מצליחים לתרגם את הטעם האישי שלהם והכיוון הסגנוני להצלחה מסחרית. הסגנון שלהם משופע מציטוטים עיצוביים מסקנדינביה, שעות היום הארוכות בקיץ בדנמרק ונסיעות ליעדים אקזוטיים כמו הודו, הונג קונג ואינדונזיה.  
כל הצילומים בכתבה באדיבות Villa Collection


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה