ז'אן פול גוטייה מגשים חלום ומעצב רהיטים

נטשה חיימוביץ' לאשה
ז'אן פול גוטייה מעצב האופנה הצרפתי מרהט את הבית בשיק בוהמי צרפתי צילום: באדיבות Roche Bobois Paris

ז'אן פול גוטייה מעצב האופנה הצרפתי מרהט את הבית בשיק בוהמי צרפתי צילום: באדיבות Roche Bobois Paris


חברת הרהיטים היוקרתית רוש בבואה פריז ומעצב האופנה הצרפתי ז'אן פול גוטייה מציגים שיתוף פעולה פנטסטי נוטף שיק צרפתי. גוטייה גם משתעשע בעיצוב כלי עבודה לכדי רהיטים לאספנים. ואיך המחירים? יקרים, כיאה למותג נחשק שחובר למעצב אופנת עילית. עכשיו הם הגיעו ארצה ולנו יש דוגמאותמפגש בין תעשיות העיצוב והאופנה הוא לא מפגש נדיר: חברות עיצוב בינלאומיות אוהבות להזמין מעצבי אופנה לעצב עבורם רהיטים, פריטי טקסטיל, כלים וטפטים. המעצב מביא עימו את השם המפורסם, המיתוג היוקרתי ורעיונות מרעננים וחברות העיצוב מביאות את הפריטים הקלאסיים שמהם אפשר לעצב אוצרות מעוצבים - וכולם יוצאים נשכרים.

כך הוא המיזוג היצירתי בין חברת הרהיטים היוקרתית רוש בבואה פריז ומעצב האופנה הצרפתי ז'אן פול גוטייה, שהחיבור ביניהם מבטיח לנפק רעיונות פנטסטיים נוטפי שיק צרפתי.

ואיך המחירים? גבוהים, כיאה למותג נחשק שמתחבר למעצב אופנת עילית פריזאית: מושב בודד אחד יעלה 6,700 שקל עד 18 אלף שקל, ומחירה של מערכת שלמה שמונה 9 מושבים יגיע עד 117,000 שקל.

לישון על מיטת מחוך של מדונה

גוטייה, הדרלינג של עולם האופנה, ניחן בכישרון ליצור סנסציות בעיצובים המרהיבים שלו ונוהג להכניס חוש הומור בקוקלציות האופנה שהוא מעצב. שנים הוא חשק בסתר להיות גם מעצב רהיטים שישלב את הרעיונות המוצלחים שלו, אלה שכבר הציבו אותו בפנתיאון האופנה, בספות ורהיטים. כעת הוא גם מצליח לעשות זאת, בליין הבכורה שלו כמעצב רהיטים.

חדר שינה בגווני פודרה. בהשראת המחוך המפורסם שגוטייה עיצב למדונה

בתמונה למעלה אנו רואים איך הצליח גוטייה לתרגם את מחוך השפיץ המפורסם שהוא עיצב למדונה, לחדר שינה נשי בגווני שמפניה, שמזכיר את עבודת היד באופנת הלנז'רי. את הרהיטים, השטיחים והכריות הוא ריפד באריגי פסים בכחול כהה ולבן שכל כך מזוהים עם בית האופנה שלו. גוטייה מאז ומתמיד מחבב פסים, כמו אלה מחולצות המלחים והוא נראה לרוב לובש חולצות מפוספסות (ראו גם בתמונות למטה ומימין).  


 
לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה