גשם אין, שטיחים יש

נטשה חיימוביץ' לאשה
שטיח של חברת LIGNE PURE הבלגית, שייצרה במיוחד עבור FLOOR קולקציה חדשה של שטיחים מצמר איכותי ומשי בעבודת יד.

שטיח של חברת LIGNE PURE הבלגית, שייצרה במיוחד עבור FLOOR קולקציה חדשה של שטיחים מצמר איכותי ומשי בעבודת יד.


מעצבי השטיחים לא מחכים לגשם כדי לקבוע איך ייראו השטיחים החדשים שמשדרגים את הלוק של הבית בכל ימות השנה. נטשה חיימוביץ מסמנת את הטרנדים לחורף 2011: שטיחים מודרניים, בצבעים עזים ודוגמאות במראה חדשני יוצא דופןהחורף והגשם מתמהמהים להגיע, אבל כבר קר לדרוך על הרצפה הקרה ברגליים יחפות ומתחשק לפרוש שטיח רך ומחמם על הרצפה. המומחים לשטיחים אומרים שבעבר, קניית השטיחים הייתה מתרכזת בעיקר בתקופת החורף. אבל בשנים האחרונות, עיצוב שטיחים שנראים כמו יצירות אמנות, הפכה לטרנד בכל ימות השנה. הטרנד מושך אנשים להשקיע בשטיח כחלק מעיצוב הטוטאל לוק של הבית. שטיחים בסגנון אתני מחומרי צמר טבעיים וסינתטיים מפנים את מקומם בעיצוב הפנים לטובת שטיחים מודרניים, בצבעים עזים ודוגמאות במראה חדשני יוצא דופן. אלה משתלבים בטבעיות עם עיצוב נקי של חלל הבית ומוסיפים לעיצוב סגנון אישי ואמנותי.

  

שטיחי צמר איכותי מאויירים בפרחים ססגוניים על רקע טורקיז או אדום בהוק, בסגנון רקמות צועניות בעיצוב מעצבת השטיחים הספרדייה נאני מרקינה. מוצעים בלעדית ברשת טולמנ'ס החל מ- 19,700 שקל לשטיח בגדול 170X240 ס"מ.


נאני מרקינה, מעצבת שהפכה את השטיח לפריט מעוצב נחשק, עיצבה קולקציה חדשה במסורת האג'נדה החברתית: שטיח מעוצב לחדר ילדים שהוא גם תרומה לבית ספר בהודו. עיצוב השטיח התבסס על ציור ילדים שזכה בתחרות ציורי ילדים בבית הספר בהודו אליו גם יועברו כל רווחי המכירה. השטיח נרקם בעבודת יד, עשוי צמר כבשים איכותי מניו זילנד. מחיר: החל מ-8,900 שקל לגודל 220X155 ס"מ. להשיג ברשת טולמנ'ס


שטיח כדורי בוקלה, של חברת NATURTEX הספרדית, בצבעוניות עזה ומשמחת, בעיצוב סופר מודרני השואב השראה מעולם האופנה ומסריגת הבוקלה של סוודרי החורף. השטיח סרוג בעבודת יד מסורתית מכדורי 100% כדורי כותנה מצרית בצבעוניות עשירה וססגונית. להשיג בבית העיצוב נוסבאום, בהזמנה אישית, החל מ- 500 דולר למטר מרובע.


שטיח עשוי מכדורי לבד במראה חלוקי נחל של חברת SHARDE המייצרת שטיחים בעבודת יד במנזרים בטיבט ובהודו, תוך התמחות באומנות הקשירה. השטיח זכה בתחרות עיצוב בגרמניה במקום הראשון, כשטיח המקורי של 2010. מחיר של שטיח כ- 10,000 שקל למטר רבוע. להשיג בלעדית בחנות הקונספט FLOOR בנמל תל אביב.


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה