דולצ'ה וגבאנה, פיליפ סטארק ומי לא

מירי אלזון Xnet
"סנופ". שרפרפי הפלסטיק של ראשיד (באדיבות b-line)

"סנופ". שרפרפי הפלסטיק של ראשיד (באדיבות b-line)


לקראת שבוע העיצוב במילאנו, מדור יומי: מחווה של מיטב הכוחות היצירתיים לתערוכה החוגגת יובל, וגם: קארים ראשיד מציג יציקות פלסטיק, והאחים בורולק משייפים עץלרגל 50 שנה ליריד הרהיטים במילאנו, מציגה יצרנית הרהיטים קרטל פרויקט מחווה לעיר הנחשבת לבירת העיצוב העולמית. לתערוכה, ששמה "אקט אוף לאב", גייסה קרטל את מיטב הכוחות היצירתיים בעיר: שפים, צלמים ובתי אופנה מובילים כמו דולצ'ה וגבאנה ומיסוני, לצד גלריה מרשימה של המעצבים שעבדו עימה לאורך השנים, כגון פיליפ סטארק, פיירו ליסוני, פטריסיה אורקיולה ומריו בליני. המעצבים התבקשו לבחור באחד ממוצרי החברה האהובים עליהם, או באחד המוצרים שהם פיתחו בעבר בעבורה, ולתת לו גרסה חדשה שתבטא את אהבתם למילאנו.

היפאני טוקוג'ין יושיאוקה, למשל, חידש את כסא "אמי אמי" השקוף, שהושק ביריד בשנת 2008. בגרסתו המחודשת, שזכתה לשם "מי אמי", הוא יצר שתי וערב של מראות, המשקפות את העיר ואת היושבים עליו.

דולצ'ה וגבאנה, פיליפ סטארק ומי לא - מילאנו - שבוע עיצוב - רהיטים
 הכיסא של יושיאוקה במסגרת הפרויקט של קרטל (באדיבות kartell)

דולצ'ה וגבאנה, פיליפ סטארק ומי לא - מילאנו - שבוע עיצוב - רהיטים
 כורסת "מועדון הבועה" (bubble club) בעיצוב סטארק (באדיבות kartell)

איפה: Hall 20 ביתן A15-B14, סלון הרהיטים

החברה האיטלקית B-line תציג במילאנו שני מוצרים חדשים בעיצוב קארים ראשיד. "סנופ" הוא שרפרף יצוק מפלסטיק בשלל צבעים, שבשני קצותיו "כיסים" לאחסון ספרים ומגזינים. "וופי" היא סדרה של כורסאות וכסאות בר מעוגלים, גם הם יצוקים במקשה אחת מפלסטיק. שני המוצרים, כמו מרבית מוצרי החברה, מתאימים לפנים הבית וגם לחוץ.לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה