עיצוב אורבני

ifeel
עיצוב אורבני


אורלי הורוביץ לומדת עיצוב פנים במכללת קווים, ומקווה להפוך את האהבה לתחום לעיסוק העיקרי שלה. כאן היא מציגה עיצוב משרד בהשראת טרמינל בעיר גדולהכרטיס ביקור


שמי: אורלי הורוביץ
גיל: 41
תחום הלימוד: עיצוב פנים
מקום הלימודים: קווים-המכון לאדריכלות ועיצוב (מסלול תעודה דו שנתי)
שנת לימוד: סמסטר שלישי

מעצבים וסגנונות עיצוב מהם אני שואבת השראה

"אני שואבת השראה ממקורות שונים ומגוונים, בהתאם לסוג החלל ולפונקציה שהוא אמור לשרת,אך יחד עם זאת אעדיף את הסגנון המודרני עכשווי המשלב עיצובים בקווים נקיים, שימוש בחומרים כמו: אבן,שיש,מתכת,וזכוכית.

המעצבים שאל עבודותיהם אני מתחברת הם: פיליפ סטארק, דיוויד לואיס ואריק בן שמחון".

מדוע בחרתי ללמוד עיצוב

"כקריירה שנייה ומתוך אהבה גדולה וחיבור לתחום זה, במיוחד לאחר שבניתי בית ונטלתי חלק נכבד בעיצובו. כמו כן, יש לי חוש אסתטי מפותח ועין בוחנת, ואני מאמינה שתכונות אלה מיטיבות מאוד עם תחום העיצוב".

כלים שרכשתי במסגרת הלימודים

"בעיקר היכרות עם תוכנות שרטוט"

חלומות ושאיפות

"אני מקווה מאוד להצליח, לזכות בהכרה כמעצבת ולמצוא לי את קהל היעד שיאהב את עבודתי ויאמין בי, כדי שאוכל לזנוח את עיסוקי הנוכחי ולעסוק רק בעיצוב".

על העבודה שבחרתי להציג

"בחרתי להציג את פרויקט הסיום של הסמסטר השלישי, שעסק בנושא חלל פתוח. קיבלנו משרד קיים ונתבקשנו לשנות לו יעד ולהתאימו למשרד פרסום, נדל"ן או נסיעות. בחרתי במשרד נסיעות וההשראה שלי היתה טרמינל של שדה תעופה בעיר גדולה ומודרנית. השתמשתי בצבעים אורבניים כמו אפור, ב'ז ובכמה אלמנטים הלקוחים מהטרמינל, כמו כסאות ההמתנה והשעונים על הקירות. בפרטי הרהוט הכנסתי גם את הצבע הכתום, על מנת להדגיש את אופי המשרד האמור לשדר דינאמיות, חדשנות ויצירתיות".


 

 

 

ליצירת קשר עם אורלי: orlyhorovitz@nana10.co.ilלכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה